Nd 14 Kwi 2024

 

Reklama

 

Reklama w portalu poradnikseniora.pl to doskonale dobrana grupa odbiorców. Wiarygodność, specjaliści z najwyższej półki, przyjazny charakter to elementy, które są naszym niewątpliwym atutem. Nasi klienci wracają do nas, by realizować kolejne przedsięwzięcia reklamowe. To po prostu się opłaca..

Cenę każdej kampanii każdorazowo ustalamy z Państwem. Jej wysokość zależy od okresu promocji, jej powtarzalności, aktualnej liczby odwiedzin i liczby subskrybentów portalu. Biorąc pod uwagę fakt precyzyjnie dobranej grupy odbiorców, koszt dotarcia do właściwej osoby jest mniejszy niż w innych mediach (prasa, radio, telewizja).

Kontakt

Biuro Reklamy
portalu poradnikrodzinny.pl

 

Regulamin 

Reklamowdawca/zleceniodawca oświadcza, że zlecone przez niego do zamieszczonia materiały są zgodne z przepisami prawa, tak w zakresie swej treści i dopuszczalności publikacji jak również, że wobec materiałów posiada prawa do treści i innych użytych form przekazu (zdjęcia, grafiki, itp.).

Właściciel/redakcja serwisu poradnikseniora.pl nie ma obowiązku weryfikacji, czy zamieszcone materiały (w tym także skutki ich publikacji) nie naruszają prawa, tak w zakresie treści, dopuszczalności publikacji jak i posiadania przez reklamodawcę/ (w szczególności autorskich praw majątkowych) do treści i innych użytych form przekazu (zdjęcia, grafiki, itp.). Właściciel/redakcja serwisu poradnikseniora.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne skutki publikacji posta z naruszeniem postanowień obowiązującego prawa.